Apogeum Nicości

Apogeum Nicości to cotygodniowy podcast o grach, który prowadzony jest przez trójkę pasjonatów. Luźno, z humorem, bez silenia się na prawdy objawione – to podstawowa dewiza programu. Rozmawiamy o graniu, graczach i społeczności – prezentując często… specyficzne podejście do zagadnienia. Poniżej publikujemy wszystkie odcinki!

Dla dociekliwych – poniżej zamieszczamy FAQ Apogeum Nicości:

Apogeum - co to jest?

ANto cotygodniowy podcast o grach, który prowadzony jest przez trójkę pasjonatów. Luźno, z humorem, bez silenia się na prawdy objawione – to podstawowa dewiza programu. Rozmawiamy o graniu, graczach i społeczności – prezentując często… specyficzne podejście do zagadnienia. Program prowadzą Paweł Kozera, Rysiek Makuch i Młoteczka. Audycja realizowana jest na żywo w poniedziałki o godzinie 19:30. Każdy może zadzwonić i pogadać! Do dyskusji, audycji tematycznych, zapraszani są różni, fajni eksperci w swoim fachu (programiści, przedstawiciele kół naukowych, wykładowcy, scenarzyści, twórcy niezależni, muzycy, etc.).

Kiedy audycja i na jaki temat?

Można nas słuchać w każdy piątek o godzinie 19:30, tutaj. Tematy przewodnie są ogłaszane poprzez wpisy na naszym Facebooku i tutaj, na stronie audycji.

Spóźniłem się na program, czy mogę gdzieś go odsłuchać?

Pewnie, że tak! Wszystkie odcinki trafiają do naszego arcy pancernego archiwum, a w późniejszym czasie na YouTube. Dodatkowo od niedawna można słuchać naszych, starszych odcinków na antenie Radia-Sygnały w soboty o godzinie 18:00.

Ciemność widzę, nie działa mi, etc.

Nasi naukowcy po wielu próbach analizy tego zjawiska, doszli do wniosku, że najskuteczniejszą bronią przed czarnymi ekranami jest odświeżenie strony, a jeśli to nie działa, zaleca się zmienić jakość odtwarzania audycji.

O co chodzi z tym całym czatem i dzwonieniem?

Zasadniczo jest to kwintesencja programu. Każdy zadzwonić, podyskutować i dorzucić swoje pięć groszy do dyskusji.

Zaraz, a gdzie to się dzwoni?

Używając Skype’a łączymy się z użytkownikiem rpgamer.pl i czekamy, aż ktoś odbierze, a dzieje się to bardzo często. Nic to nie kosztuje, no może jedynie trochę nerwów, kiedy chcesz wygarnąć prowadzącemu.

Czy jest jakiś regulamin czatu i otwartej linii?

Tak. Zasadniczo jest jedna główna zasada. Nie zatruwaj innym powietrza swoją obecnością. Po prostu bądź człowiekiem, a nie malkonentowatym wrzodem na tyłku, psychofanem czy innym śliniącym się pół inteligentem.

Jak można się z nami skontaktować?

Najszybciej, najlepiej i bezboleśnie walić drzwiami i oknami tutaj: kontakt@rpgamer.pl.

Czym nadajecie na żywo?

W chwili obecnej ciągle szukamy najlepszego rozwiązania, ale myślami wybiegamy w przyszłość i trzymamy kciuki za wujka Google’a, że już niebawem bezboleśnie będzie można nadawać poprzez wszystkim nam znanego YouTube’a.