cRPG

Bound by Flame pojawi się w maju!

By 26 marca 2014 No Comments

Bound by Flame to nowe cRPG stworzone przez coraz lepiej znane studio Spiders – niedawno podana została oficjalna data premiery. Gra pojawi się na PlayStation?4, PlayStation?3, Xbox 360? i PC już 9 maja a już dzisiaj pojawiło się kilka nowych screenów oraz informacji.

Twórcy zapowiadają, że na swojej drodze natrafimy na setki ciekawych i różnorodnych potworów. Bardzo cieszy mnie fakt, że nie są to piękne smoki, elfy i inne tego typu urocze ale sztampowe stwory. Bound by Flame operuje mroczną, niemal przerażającą stylistyką przywodzącą na myśl Dark Souls.

Dużo uwagi poświęcono również mechanice walki – ma ona być bardzo taktyczna, wymagająca i satysfakcjonująca. Każdy z napotkanych wrogów dysponuje swoją przebiegłą inteligencją a my musimy rozgryźć i wykorzystać jej słabe punkty. W grze możemy wybrać dowolną ścieżkę rozwoju bohatera – wiążą się z tym różne możliwości ale również ograniczenia.

Osobiście nie mogę doczekać się premiery! Studio Spiders mimo, że wciąż mało znane – tworzy głębokie, dojrzałe i wciągające cRPG i mam wrażenie, że w przypadku Bound by Flame znów pozytywnie mnie zaskoczą 🙂

Screeny Bound by Flame

Więcej informacji szukajcie na http://boundbyflame.com/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.