aRPGcRPGMMORPG

Fable Legends – zagramy za darmo na Xbox One i PC

By 27 lutego 2015 No Comments

Słyszeliście o Fable Legends? Pewnie tak jak ja – coś tam się o uszy obiło, ale nie do końca wiadomo co stało za tym projektem. W końcu ekipa Lionhead Studios postanowiła rzucić nieco światła na ten pysznie zapowiadający się tytuł i ogłosiła, że gra będzie dostępna w wersji free-to-play. Oczywiście obiecują, że wszelkie mikropłatności nie wpłyną na mechanikę gry i będą raczej wyrazem uznania dla developera a nie przymusem. Wszyscy tak obiecują a jak jest w rzeczywistości to czas pokaże – w każdym razie tytuł trafi na nasze pecetowe skrzynki (no, na konsole też) już w tym roku.

Co więcej – już teraz możecie postarać się o wczesny dostęp – wystarczy, że zarejestrujecie się na oficjalnej stronie (założenie konta Microsoft Live – obowiązkowe :/ ) i poprosicie o wczesny dostęp.

Jako wielki fan serii, mam nadzieję, że Fable Legends nie okaże się wpadką – tym bardziej, że Microsoft nie jest znany z rozdawnictwa swoich produktów za darmo. Tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu w którym dowiecie się jakie plany snują twórcy:

 

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.