aRPGcRPG

Orcs Must Die! Unchained

By 26 kwietnia 2014 No Comments

Najnowsza część popularnej serii gry Orcs Must Die! kładzie szczególny nacisk na dynamiczną rozgrywkę w trybie multiplayer | Zarejestrowani gracze otrzymają szansę na dostęp do fazy beta| Pakiety Pierwszej Krwi dostępne już teraz

Karlsruhe, 11.04.2014 ? Po ogłoszeniu niedawno przez firmę Gameforge oraz Robot Entertainment swojej kooperacji, dzisiaj po raz pierwszy firmy zaprezentowały swój wspólny projekt: Orcs Must Die! Unchained, który jest kontynuacją popularnej i przyjętej z dużą sympatią zarówno u graczy, jak również u krytyków gry o krwiożerczych orkach.

W drugiej części serii w Orcs Must Die! 2 najważniejszą nowością było wprowadzenie trybu kooperacyjnego, czyli gracze mogli we dwójkę stawiać czoła przeważającym siłą wroga – w najnowszej kontynuacji twórcy Orcs Must Die! Unchained położyli szczególny nacisk na tryb multiplayer – strategicznie ambitne i dynamiczne rozgrywki PvP, w których może wziąć udział aż do pięciu graczy w grupie. Jeśli chodzi o gatunek gry, to należy ona do tak zwanych fortess siege z elementami wypożyczonymi z mechaniki tower defense i gry akcji z perspektywy trzeciej osoby. Orcs Must Die! Unchained wejdzie na rynek pod koniec 2014 jako darmowa gra do pobrania na PC.

Pierwszy trailer można zobaczyć tutaj

?Fani popularnej serii może już coś przeczuwali: nasza współpraca z firmą Robot Entertainment dotyczy gry Orcs Must Die! ? sprzedawana w milionowych nakładach i uznana przez krytyków?, mówi Carsten van Husen, członek zarządu Gameforge AG. ?Unchained jest grą online z szeregiem elementów charakterystycznych dla gatunku multiplayer, tak jak my lubimy. To następny krok w naszej strategii tworzenia gier najwyższej jakości.?

?Cieszymy się, że możemy dalej rozbudowywać fantastyczny świat Orcs Must Die! z jego wyjątkową atmosferą?, mówi Patrick Hudson, CEO w firmie Robot Entertainment. Po wprowadzeniu do Orcs Must Die! 2 trybu kooperacji, gracze życzyli sobie rozbudowania trybu multiplayer, co pozwoliłoby na zmierzenie się z większą ilością graczy. Na ten element gry położyliśmy teraz w Orcs Must Die! Unchained szczególny nacisk. Nasza firma realizuje tym samym swój cel, rozbudowanie i ulepszenie jej grywalności. Najnowsza część charakteryzuje się większą zawartością treści, jest bardziej dopracowana i ambitniejsza od dotychczasowych części i mam nadzieję, że fani gry będą się tak znakomicie bawić jak my podczas jej testowania?.

Więcej orków dla wszystkich!

Orcs Must Die! Unchained kontynuuje sprawdzony już pomysł swoich poprzedniczek, jednak obiecuje dynamiczną oraz bardziej rozbudowaną strategicznie mechanikę rozgrywki.

Na urozmaiconych mapach panuje zasada, nie dopuścić do tego, aby grupa przeciwnika z hordami sterowanych przez komputer wspólników dotarła do szczeliny i ją zniszczyła.

Od gigantycznego barbarzyńcy, filigranowej łuczniczki aż po niesamowicie uzdolnioną czarodziejkę, Orcs Must Die! Unchained oferuje szeroki wybór różnorodnych klas herosów.

Każda z postaci posiada indywidualne umiejętności oraz magiczne zdolności, które w połączeniu z siłą innych członków grupy zadecydują o zwycięstwie lub porażce.

Oprócz specyficznych dla każdej klasy broni, umiejętności oraz magicznych zaklęć gracze mają do dyspozycji całą gamę różnorodnych pułapek, które mogą w każdej chwili ustawić i stopniowo je ulepszać.

Od singleplayer do multiplayer

Gracze serii Orcs Must Die! już od dawna cenią sobie strategiczną akcję oraz łatwy dostęp do gry przy równocześnie stale ulepszanej grywalności. Żartobliwe dialogi, dziwaczne bronie, cała gama przeróżnych pułapek oraz oryginalni herosi nadają grze humorystyczny charakter i niepowtarzalną atmosferę.

Zainteresowani gracze mogą zarejestrować się na stronie http://pl.omd.gameforge.com/index.html i otrzymać tym samym szansę na udział w fazie beta.

Ponadto już teraz można nabyć Pakiet Pierwszej Krwi na stronie http://pl.omd.gameforge.com/founderspack.html, dzięki któremu gracze otrzymają ekskluzywnych herosów, różne bonusy oraz natychmiastowy dostęp do fazy alfa.

 

Przegląd cech Orcs Must Die! Unchained:

–       Najnowsza część popularnej serii gry Orcs Must Die! z naciskiem na dynamiczne rozgrywki PvP

–       Gatunek: fortress siege, połączenie mechaniki towe defense ze slasherem tpp

–       Liczni herosi z indywidualnymi umiejętnościami dostarczają ogromnych emocji

–       Możliwość gromadzenia i ulepszania broni

–       Free-to-Play
O Gameforge

Dzięki imponującemu portfolio zawierającemu około 20 tytułów oraz z ponad 400 milionami zarejestrowanych graczy Gameforge jest największym dostawcą gier typu Massively Multiplayer Online (MMO) w Europie. Międzynarodowy koncern z siedzibą w Karlsruhe oferuje gry online w ponad 75 krajach. Dorobek firmy to między innymi gry na bazie klienta jak np. AION, TERA, najpopularniejsze MMOG w Europie Metin2, HEX: Shards of Fate, Sigils: Bitwa o Raios, Runes of Magic, Elsword oraz Wizard101 jak również gry przeglądarkowe jak np. nagrodzony Ikariam i OGame oraz szybko rosnąca liczba gier mobilnych. W chwili obecnej koncern zatrudnia ponad 500 pracowników. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://corporate.gameforge.com/.

 

O Robot Entertainment

Robot Entertainment to światowej klasy niezależne studio deweloperskie z siedzibą w Plano (Teksas) założone w 2009 przez byłych pracowników zamkniętego Ensemble Studios. Razem z zespołem, który wykazał się swoim doświadczeniem i wiedzą know-how na wielu platformach, skupia się ono przede wszystkim na tytułach, które nie tylko wytyczają nowe kategorie w swoich gatunkach, lecz także posiadają pionierskie i inteligentne rozwiązania. Niedawno studio opublikowało gry Echo Prime, Hero Academy oraz Orcs Must Die! 2, cieszące się znakomitym odbiorem. Więcej informacji o Robot Entertainment można znaleźć na stronie http://www.robotentertainment.com/studio/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.