aRPGGry Niezależne

Warhammer Vermintide

By 1 sierpnia 2015 No Comments

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie ten rok to będzie rok Warhammera! Wielkimi krokami zbliża się premiera Warhammer Vermintide – kooperacyjnej gry tworzonej przez niezależne studio Fatshark.

 

Tak jest – kolejny tytuł spod znaku Młotka trafi na nasze komputery jeszcze w tym roku. A wydaje się, że jest na co czekać bo z zaprezentowanych dotychczas gameplayów wynika, że mamy do czynienia z godnym następcą Left 4 Dead – jednej z najlepszych gier kooperacyjnych w jaką grałem.

 

Do wyboru będziemy mieć 5 klas postaci a podczas przebijania się przez wraże hordy będziemy musieli pracować zespołowo i trzymać się razem, aby przetrwać. Tak jak wspomniałem wcześniej, produkcją gry zajmuje się szwedzkie studio Fatshark – jest to rewelacyjny zespół, który już nie raz i nie dwa udowodnił, że potrafi stworzyć naprawdę świetną i innowacyjną grę. Tak więc ufam im i jestem przekonany, że tym razem staną na wysokości zadania 😉

 

 

Co więcej – obecnie trwają zapisy do testowania wersji Beta, więc jeśli (tak jak ja) nie możecie doczekać się chwili, kiedy skaveni ugną kark pod waszym młotem – zapisujcie się tutaj:

 

Warhammer The End Times Vermintide beta:  http://www.vermintide.com/#front-page-2

Więcej o samej grze dowiecie się na oficjalnej stronie: http://www.vermintide.com/

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.