MMORPG

Neverwinter – nowa infografika

By 26 marca 2014 No Comments

W Neverwinter życie toczy się od eventu do eventu – w międzyczasie niewiele się dzieje. Bardzo dobrze, że tę pustkę starają się wypełnić twórcy podsyłając nam coraz to nowe materiały związane z nadchodzącym wielkimi krokami dodatkiem – Klątwa Doliny Lodowego Wichru.

W związku z tym pojawiły się trzy nowości – po pierwsze – tytułowa infografika.

Po drugie – informacja, że dodatek Curse of Icewind Dale został udostępniony na serwerze Preview w ostatni poniedziałek (24 marca). Jeśli nie wiecie jak dostać się na serwer Previe to tutaj znajdziecie poręczny tutorial 😉

Po trzecie – na mojej skrzynce wylądowała informacja prasowa, którą niniejszym dzielę się ze światem 🙂

W liczbach jest moc

Cryptic Studios i Perfect World nie mogą się doczekać aż gracze wypróbują nowe kampanie z najnowszego modułu Klątwa Doliny Lodowego Wichru. Jednak czasem, dobrze jest spojrzeć wstecz. Z racji, że Perfect World i Cryptic Studios liczą się przede wszystkim ze zdaniem graczy, te liczby odgrywały swoją rolę w podejmowaniu decyzji. Niektóre z tych liczb są znaczące, wymowne lub po prostu zabawne i powinniśmy się nimi podzielić w nowej infografice, bazującej na informacjach od dnia wypuszczenia ostatniego modułu – Neverwinter Shadowmantle.

Rzuć okiem na infografikę i dowiedz się więcej o tym, ile nowych postaci zostało utworzonych lub choćby, którą z klas grano najwięcej. Zawsze miałeś wrażenie, że nikt nie gra tym, co ty? Teraz, gracze mają dokładną informacje, która może potwierdzić ich przekonania.

Czy uważasz, że nowy system matchmakingu odegrał znaczącą role w meczach PvP? Perfect World i Cryptic Studios przyznają, że ogromna ilość śmierci w meczach PvP, rosnąca z dnia na dzień wskazuje wyraźnie, jak popularne są potyczki PvP w Neverwinter.

Czy dołączenie do badania podziemi przez system kolejek wydawało się być trudniejsze w trakcie weekendowego wydarzenia Wezwanie do Broni? Jest tak, ponieważ wielu graczy ceni sobie wydarzenia związane z potyczkami, otwarte dla graczy na każdym poziomie. Szybka zabawa i wspaniałe nagrody; weekendowe wydarzenia cieszą się wielką popularnością pośród graczy. W szczególności, wydarzenia sezonowe, na co wskazuje choćby liczba zebranych w trakcie Zimowego Wydarzenia Świateł Simrilu.

Zostańcie z nami po więcej aktualizacji i informacji na temat stanu i rozwoju gier Perfect World!

Infografika

nw_infographics_shadowmantle_PL

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.