AktualnościGry Niezależne

Gladiators Online: Death Before Dishonor

By 8 października 2015 No Comments
no image added yet.

Śmierć albo chwała! Dorado Games zaprasza graczy do stoczenia ostatecznej walki gladiatorów w Koloseum, gdy w październiku w serwisie Steam pojawi się wersja Gladiators Online: Death Before Dishonor na komputery z systemem Windows.

Stworzona przez Dorado Games gra akcji online osadzona jest w historycznych realiach starożytnego Rzymu. Podczas rozgrywki gracze mają możliwość wyboru wojowników, wyposażenia ich w setki rodzajów broni i elementów rynsztunku, wytrenowania ich do walki na arenie, a następnie stoczenia boju jeden na jednego przeciwko innym graczom.

Gladiators Online: Death Before Dishonor to gra nastawiona na zarządzanie strategiczne, rozwijanie wojownika i walkę. Gra opiera się na klasyfikacji wojowników korzystających z ponad 60 umiejętności bojowych.Tocząc walki na starożytnych arenach, gracze mogą poznać autentyczne życie gladiatora.

? Motyw gladiatorów w starożytnym Rzymie pojawia się często w różnych mediach, ale większość wydawanych gier koncentruje się na walce jako krwawym sporcie osadzonym w fikcyjnych okolicznościach ? mówi dyrektor zarządzający Dorado Games Nick Porsche. ? Gra Gladiators Online: Death Before Dishonor jest wierna historycznym realiom w odniesieniu do całości doświadczeń, a nie tylko samej areny, dostarczając jednocześnie dużo zabawy podczas wciągającej rozgrywki taktycznej z mnóstwem akcji.

Rozgrywka rozpoczyna się dynamiczną aukcją online, podczas której gracze szukają wojowników, oceniają ich potencjał i składają oferty. Gdy wojownicy zostaną kupieni, muszą rozpocząć treningi, aby trafić do jednej z czterech klas, które wzorowano na słynnych, historycznych postaciach gladiatorów. Gracze mogą zatrudnić lekarzy, aby gladiatorzy szybciej wracali do zdrowia, kurtyzany, aby podnieść morale wojowników, a także korzystać z usług przedstawicieli wielu innych zawodów, których mogą przyjąć do swojej drużyny.

Przed stoczeniem walki gladiator musi zostać wyposażony w elementy rynsztunku i broń. Dostępnych jest ponad 600 klasycznych elementów uzbrojenia, których można używać w walce. Kiedy wojownik zostanie uzbrojony, może stanąć do walki w jednym z trzech amfiteatrów wzorowanych na arenach gladiatorów z czasów starożytnego Rzymu.

Walka na arenie toczy się na śmierć i życie, a gracze mogą sterować ruchami swojego wojownika, atakować i korzystać z umiejętności bojowych. Gladiatorzy, którzy zginą podczas walki, usuwani są z drużyny gracza, co wprowadza do gry elementy gatunku roguelike.

Gra Gladiators Online: Death Before Dishonor została wybrana przez społeczność serwisu Steam Greenlight. Zgodnie z sugestiami graczy system walki będzie bardziej wymagający i dynamiczniejszy niż we wcześniejszych wersjach beta.

Więcej informacji na temat Gladiators Online: Death Before Dishonor można znaleźć na stronie https://www.gladiatorsonline.com/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.