AktualnościRelacje

Inżynieria Gier Komputerowych 2014

By 10 marca 2014 No Comments

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich na kolejną edycję imprezy zwanej Inżynieria Gier Komputerowych 2014 – konferencję organizowaną przez koło naukowe informatyków Genbit przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Jedenasta edycja Konferencji Inżynierii Gier Komputerowych ma na celu prezentację osiągnięć młodych polskich entuzjastów projektowania i programowania gier, a także kontynuowanie organizowania Konferencji, która każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno uczestników z kraju jak i zagranicy.

Organizatorzy zapraszają zarówno hobbystów, naukowców jak też twórców komercyjnych.

Będzie to już 11 edycja konferencji, której celem jest integracja środowiska naukowego informatyków, wymiana doświadczeń oraz popularyzacja tej dziedziny wiedzy oraz przedstawienie zagadnień związanych z coraz większym rynkiem elektronicznej rozrywki.

Obszar tematyczny konferencji to m.in. programowanie gier na urządzenia mobilne i sztuczna inteligencja w grach komputerowych:

  1. Nowoczesne metody i technologie projektowania gier
  2. Programowanie gier na urządzenia mobilne
  3. Modelowanie gier komputerowych
  4. Profesjonalne narzędzia i środowiska programowania gier
  5. Sztuczna inteligencja w grach komputerowych

Tak jak rok temu RPGamer jest jednym z patronów medialnych konferencji, tak więc jeśli macie możliwość to przybywajcie tłumnie bo tego typu spotkania warte są nawet długiej podróży!

Konferencja odbędzie się w całości na terenie Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach jednej z najdynamiczniej rozwijających się uczelni województwa mazowieckiego.
Budynki Wydziału Nauk Ścisłych, gospodarza imprezy, mieszczą się przy ulicach 3-go Maja 54 oraz Sienkiewicza 51 (Instytut Informatyki).

Do dyspozycji uczestników będą sale wykładowe oraz pracownie komputerowe Instytutu Informatyki. Uczelnia mieści się niedaleko stacji PKP oraz zajezdni PKS.
Dostępny jest parking strzeżony. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie.


Pokaż Wskazówki dojazdu samochodem do 3 Maja 54, Siedlce na większej mapie

Opłaty konferencji:
85 zł

Termin rejestracji upływa:
31 marca 2014r. o godz. 23:59 lub z chwilą wyczerpania wolnych miejsc.

Cena zawiera koszt konferencji oraz publikacji pokonferencyjnej i nie obejmuje kosztów wyżywienia i noclegów. Istnieje możliwość wykupienia noclegów w Hotelu Arche:

  • pokój jednoosobowy – 90 zł
  • pokój dwuosobowy – 120 zł (po 60 zł za osobę)

Uczestnik podczas rejestracji zgłasza jedynie chęć skorzystania tylko i wyłącznie z noclegu, za który wniesie opłatę bezpośrednio w hotelu.

UWAGA:
Wszelkie sprawy związane z wyżywieniem (tj. zamówienie wyżywienia) należy uzgadniać i opłacać w hotelu.

  • śniadanie – 17 zł
  • obiad – 20 zł

Więcej informacji na stronie IGK – http://igk.uph.edu.pl

Zapraszamy!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.