Zimowy Festiwal w Neverwinter

Nadeszła ta pora roku w Faerûn, w której świętujemy Simril, festiwal zimowego przesilenia i najdłuższej nocy w roku. Zamiast zamykania się w domu na najzimniejszą i najdłuższą noc, wioska Twilight Tor uczyniła z tego okazję do świętowania.

Major wioski Twilight Tor, Vario Cephied, otwiera drzwi dla wszystkich podróżników, chcących ugościć się w tej zimowej krainie czarów. Odpocznij przy płomieniach ogniska i rozkoszuj się pieczonym mięsem, popijając słodkie zimowe wino. Podziwiaj gwiazdy na krystalicznie czystym niebie, zrelaksuj się przy jeziorze  Glorfindar i weź udział w łowieniu ryb na lodzie lub zmierz się z innymi w wyścigu w wielkim slalomie.

Zespół Neverwinter ma przyjemność ogłosić nowe wydarzenie – Zimowy Festiwal – który rozpocznie się w czwartek 19 Grudnia, 2013.  Wydarzenie potrwa 3 tygodnie, a podczas jego trwania możecie wygrać takie nagrody jak: Wierzchowiec Zimowe Sanki, Towarzysza Lodowego Mimika, zimowe zestawy broni i wiele więcej! Co więcej, wszystkie te przedmioty otrzymacie na zawsze!

Rozpoczęcie Wydarzenia: Czwartek, 19 grudnia 2013, o godz. 19:00

Zakończenie Wydarzenia: Czwartek, 9 stycznia 2014, o godz. 19:00

Jest tak dużo do odkrycia w tej małej wiosce, że nie chciałbyś przegapić szansy na zdobycie tych wspaniałych nagród. Więcej informacji przedstawimy na stronie głównej Neverwinter, gdy  rozpoczniemy Zimowe Wydarzenie!

Leave a Reply