Podcast

Apogeum Nicości – Marudzimy z Martinem Lechowiczem

By 16 marca 2014 No Comments

Posłuchaj archiwalnego odcinka Apogeum Nicości:

Już dzisiaj o 20:30 będziemy jęczeć, narzekać, męczyć buły i pomstować na gry. Apogeum Nicości – gry wkurzają, to jedyny odcinek podcastu w którym będziecie mogli ponarzekać na wszystko co mniej lub bardziej związane jest z grami.

A bo ceny wysokie…a bo nie ma w co pograć…a bo do dupy produkcja…a bo czasu nie ma….a bo nie ma na Steam…a bo jest tylko na Steam – tematy można mnożyć. Bo Polak najlepiej marudzi!

Naszym specjalnym gościem będzie Martin Lechowicz, twórca wielu internetowych inicjatyw – pisarz, publicysta, człowiek orkiestra. No i twórca pierwszego podcastu stworzonego tylko po to, aby pozrzędzić – Radio Zrzęda.

Eksterminator – pomysłodawca Apogeum Nicości, redaktor (http://www.youtube.com/user/EksterminatorX)

Paweł „Asgoth” Kozera – współorganizator, serwis rpgamer.pl

Młoteczka – współprowadząca, gość specjalny (http://www.youtube.com/user/Mloteczka)

Apogeum Nicości to cotygodniowy podcast o grach, który prowadzony jest przez trójkę pasjonatów. Luźno, z humorem, bez silenia się na prawdy objawione – to podstawowa dewiza programu. Rozmawiamy o graniu, graczach i społeczności – prezentując często… specyficzne podejście do zagadnienia.

Program prowadzą Paweł Kozera, Rysiek Makuch i Młoteczka. Audycja realizowana jest na żywo w poniedziałki o godzinie 19:30. Każdy może zadzwonić i pogadać! Do dyskusji, audycji tematycznych, zapraszani są różni, fajni eksperci w swoim fachu (programiści, przedstawiciele kół naukowych, wykładowcy, scenarzyści, twórcy niezależni, muzycy, etc.)

Można nas słuchać w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, tutaj lub tutaj. Tematy przewodnie są ogłaszane poprzez wpisy na naszym Facebooku i tutaj, na stronie audycji.

O co chodzi z tym całym czatem i dzwonieniem?

Zasadniczo jest to kwintesencja programu. Każdy może zadzwonić, napisać i dorzucić swoje pięć groszy do dyskusji.

Czy jest jakiś regulamin czatu i otwartej linii?

Tak. Zasadniczo jest jedna główna zasada. Nie zatruwaj innym powietrza swoją obecnością. Po prostu bądź człowiekiem, a nie marudnym wrzodem na tyłku, psychofanem czy innym silącym się na złośliwości pół-inteligentem.

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami jakąkolwiek współpracę – pisz śmiało na adres kontakt@rpgamer.pl. Interesują nas wszyscy ludzie z ciekawymi pomysłami, więc nie martw się i po prostu daj znać jeśli:

  • stworzyłeś grę niezależną
  • działasz w ogólnie pojętej branży gier (komputerowych / RPG / planszowych itp.)
  • jesteś twórcą lub pomysłodawcą jakiejś gry i potrzebujesz pomocy
  • tworzysz grafiki, muzykę lub inne prace związane z grami
  • zorganizowałeś jakąś imprezę lub konferencję dotyczącą gier
  • masz super interesujący temat dotyczący kultury gier i chcesz go omówić
  • i tak dalej 😉

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.