2DEV to niezależny developer gier komputerowych i aplikacji internetowych. Firma powstała na przełomie 2012 i 2013 roku, a impulsem do jej powstania był projekt Total Football Manager, gry będącej pierwszym polskim managerem piłki nożnej dostępnym online całkowicie za darmo.

W naszej firmie łączymy zamiłowanie i pasję do nowych technologii. Staramy się dbać o estetykę i projektować wszystkie projekty tak aby były maksymalnie użyteczne. Firma pochodzi z Grodu Kopernika – Torunia – i tak jak niegdyś wielki astronom Mikołaj Kopernik chcemy dać graczom coś pożytecznego, tak by zapamiętali nas na długie lata.

Nasz zespół składa się z osób, które od wielu lat zajmują się programowaniem i pasjonują grami komputerowymi. Posiadamy unikatowe rozwiązania do projektowania aplikacji online, dzięki czemu możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Nazwa firmy pochodzi od założycieli (których było 2) oraz pasji do programowania 2DEVELOPERS. Mamy nadzieję, że wszystkie nasze produkty będą zmierzać zawsze w stronę doskonałości, dzięki czemu nasi gracze będą zawsze pozytywnie odbierać naszą firmę i wszystkie nasze gry.

Nazwa: 2Dev
[hr] Miasto: Toruń
[hr] Liczba pracowników:
[hr] Wydane gry: Total Football Manager
[hr] Strona: http://2dev.pl/
[hr] Facebook: http://facebook.com/2developers
[hr]
[clear]

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.