cRPGMMORPG

Curse of Icewind Dale – Neverwinter

NOWOŚĆ: KAMPANIE I RANKING

Ogłosiliśmy niedawno Kontrakty Najemników, czyli nową formę dziennych zadań w Curse of Icewind Dale, naszej nowej ekspansji. Kontrakty to tylko mała część nowej kampanii PvE, która dostarczy graczom mnóstwo nowych wyzwań i przeprowadzi ich przez zupełnie nowe tereny Icewind Dale. Dodatkowo, w celu urozmaicenia rozgrywki PvP wprowadzamy zupełnie nową kampanię PvP i ranking graczy.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”Curse of Icewind Dale” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/042.jpg”]

Kampania PvE

Klątwa bogini Auril dosięgła rozległe tereny za grzbietem świata. Zaklęty czarny lód zatruwa dusze mieszkańców Dekapolis, sprowadzając ich na ścieżkę okrucieństwa i przemocy. Jednakże, sprytne Krasnoludy nauczyły się przekuwać lód w potężne zaklęte bronie i pancerze. To właśnie ten oręż przyciągnął do Icewind Dale tak wielu podróżników.

Po wykonaniu zadań dla mieszkańców Caer-Konig, zdobywając ich zaufanie, wypracujesz sobie drogę do najpotężniejszego ekwipunku z czarnego lodu. Ukończenie dziennych zadań takich jak Kontrakty Najemników, nagrodzi Cię nowymi przedmiotami kampanii: Monetami Konig, Krasnoludzkim Złotem i Łzami Aurila. Tak jak w kampaniach Sharandar i Kręgu Grozy, uzbieranie odpowiedniej ilości tych przedmiotów pozwoli Ci przejść dalej w kampanii, co odblokuje nowe tereny takie jak Dolina Krasnoludów czy Kryjówka Kessela.

Przechodzenie przez kolejne stopnie kampanii Icewind Dale nagrodzi Cię nowymi łaskami, urokami z czarnego lodu i przedmiotami profesji, które przydadzą się do przeróbki Czarnego Lodu. Kampania Icewind Dale to zupełnie nowe wyzwania i przerażający przeciwnicy, przez co ukończenie jej nie będzie łatwe, jednak nagrody są tego warte.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”Curse of Icewind Dale” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/043.jpg”]

PvP

Na arenach i polach bitwy wybrzeża mieczy najtwardsi z podróżników sprawdzają swoją odwagę w bitwie o supremacje, moc i chwałę. Tylko najpotężniejsi z nich będą czerpać z tej walki korzyści.

Moduł 3 wprowadza zupełnie nową kampanie PvP, która będzie wymagać od graczy spełnienia konkretnych wyzwań w 3 obszarach PvP, w tym na zupełnie nowych terenach otwartego PvP w Icewind Dale.

W trakcie Dominacji PvP, Gauntlgrym i meczy Icewind Dale twoje statystyki będą się gromadzić, co pozwoli po osiągnięciu konkretnych etapów takich jak: Przejmij 100 punktów w Dominacji, zdobądź 75 podwójnych zabójstw w Icewind Dale czy zabij 150 graczy w Gauntlgrym na awans w kampanii PvP.

Każdy tryb zapewnia 10 różnych stopni do osiągnięcia i zostaniesz nagrodzony przedmiotami i tytułami po zdobyciu każdego z nich. Czarny Opal, łaski wzmacniające możliwości PvP i nowe tytuły to tylko kilka z nagród, które otrzymasz po ukończeniu wyzwań nowej kampanii PvP.

Ranking

Zupełnie nowy system Rankingowy idący w parze z kampanią PvP pozwoli śledzić twoje sukcesy i porażki w trakcie swojej kariery PvP. Będziesz mógł sprawdzić historie swoich walk, śledzić liczbę zabójstw, śmierci, asyst, czy zdobytych lub obronionych punktów.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”Curse of Icewind Dale” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/044.jpg”]

Ponadto będziesz mógł określić jak dobrze radzisz sobie w każdym z 3 trybów, sprawdzając swoje ogólne statystyki. Dzięki wglądowi w Klasyfikacje będziesz mógł zobaczyć swoją pozycję w Rankingu względem innych graczy. Wyszukiwarka graczy zaś, pozwoli Ci porównać swoje statystyki ze statystykami swoich znajomych lub członków twojej gildii. Nowy system rankingowy nie tylko dodaje więcej konkurencji do walki PvP, ale może także służyć, jako sposób na poprawienie swojego stylu gry i rozwinięcie swojej własnej strategii.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/045.jpg”]

Twoje statystyki z okresu przed 3 modułem nie będą się liczyć. Wraz ze startem modułu, ulegną one zresetowaniu i każdy gracz będzie zaczynał z czystą kartą. Gdy wszyscy będą zaczynać od zera, każdy będzie miał równe szansę na wdrapanie się na szczyt rankingu.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”Curse of Icewind Dale” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/046.jpg”]

Ukończenie nowych kampanii to ostateczny sprawdzian umiejętności graczy w Neverwinter. Nie możemy się doczekać aż wszyscy będą już mogli wejść do Icewind Dale i doświadczyć pełnych wyzwań przygód. Czy ty też nie możesz się doczekać nowych kampanii i rankingu? Daj znać w komentarzach.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”Curse of Icewind Dale” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/047.jpg”] [hr]

00. WSTĘP: CURSE OF ICEWIND DALE
01. NOWA LOKACJA: DOLINA LODOWEGO WICHRU
02. NOWA LOKACJA: DOLINA KRASNOLUDÓW
03. NOWA LOKACJA: CAER-KONIG
04. NOWOŚĆ: HEROICZNE POTYCZKI
05. NOWOŚĆ: CZARNY LÓD
06. NOWE ARTEFAKTY
07. NOWI POTĘŻNI PRZECIWNICY
08. NOWA ŚCIEŻKA CHWAŁY DLA ŁOWCY STRZELCA
09. EKWIPUNEK Z CZARNEGO LODU
10. NOWOŚĆ: KAMPANIE I RANKING
11. KLUCZE DO BADAŃ PODZIEMI
12. ROZWÓJ PO 60 POZIOMIE
13. KONTRAKTY NAJEMNIKÓW I BANK KONTA

[hr]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.