cRPGMMORPG

Curse of Icewind Dale – Neverwinter

KLUCZE DO BADAŃ PODZIEMI

Masz dość przegapiania skrzyń z badań podziemi? Ciężko ci znaleźć grupę w trakcie badań? Godziny, w których odbywają się badania nie zawsze są graczom na rękę, dlatego wraz z Modułem 3: Curse of Icewind Dale wprowadzamy Klucze do Badań Podziemi.

W każdych Podziemiach w Neverwinter, czy to epickich czy standardowych, można zdobyć skrzynię z dodatkowymi nagrodami, o ile ukończy się je w trakcie wydarzenia Badania Podziemi. Nowy system Kluczy do Badań Podziemi pozwala graczom na odblokowanie skrzyni, bez przymusu robienia ich w trakcie wydarzenia.

Gracze mogą otrzymać darmowy klucz od Mistrza Kluczy do Podziemi znajdującego się na Targowisku Siedmiu Słońc w Enklawie Protektora. Gracze mogą otrzymać tylko jeden klucz dziennie i będzie on przypisany do postaci. Jednakże, każdy może zdobyć więcej kluczy, kupując je za astralne diamenty.

Standardowe i Epickie Klucze do Podziemi będą dostępne do kupienia u Mistrza Kluczy do Podziemi za Astralne Diamenty. Gracze będą mogli kupić tyle kluczy, ile tylko chcą i będą mogli nimi handlować z innymi graczami.

Klucze nie mogą być użyte w trakcie trwania badań podziemi, ponieważ w tym czasie skrzynie otworzą się bez potrzeby ich używania, tak jak to było dotychczas.

Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń na temat aktualnego systemu badań podziemi i jesteśmy szczęśliwi, że możemy wraz z 3 modułem wprowadzić to udogodnienie. Mamy nadzieję, że wraz z nowym systemem kluczy, gracze nie będą już przywiązani do ograniczeń czasowych wydarzenia i będą mogli badać podziemia w swoim wolnym czasie.

[hr]

00. WSTĘP: CURSE OF ICEWIND DALE
01. NOWA LOKACJA: DOLINA LODOWEGO WICHRU
02. NOWA LOKACJA: DOLINA KRASNOLUDÓW
03. NOWA LOKACJA: CAER-KONIG
04. NOWOŚĆ: HEROICZNE POTYCZKI
05. NOWOŚĆ: CZARNY LÓD
06. NOWE ARTEFAKTY
07. NOWI POTĘŻNI PRZECIWNICY
08. NOWA ŚCIEŻKA CHWAŁY DLA ŁOWCY STRZELCA
09. EKWIPUNEK Z CZARNEGO LODU
10. NOWOŚĆ: KAMPANIE I RANKING
11. KLUCZE DO BADAŃ PODZIEMI
12. ROZWÓJ PO 60 POZIOMIE
13. KONTRAKTY NAJEMNIKÓW I BANK KONTA

[hr]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.