cRPGMMORPG

Curse of Icewind Dale – Neverwinter

NOWOŚĆ: HEROICZNE POTYCZKI

Wraz z wprowadzeniem Curse of Icewind, gracze będą mogli wziąć udział w nowych potyczkach w trakcie eksploracji terenów Icewind Dale. Te Heroiczne Potyczki będą wymagały od graczy nie tylko uczestnictwa w starciach z rosnącym poziomem trudności, ale także udziału w epickich bitwach wymagających więcej, niż tylko jednej grupy.

[hr] [styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/014.jpg”]

Heroiczne Potyczki to losowe zadania, które będą się pojawiać w Dolinie Krasnoludów i Przełęczy Icewind ? różne dla każdej z krain. Wydarzenia będą pojawiać się losowo na mapie a na ich treść będą składać się różne wyzwania. Niektóre z nich będą polegały na misjach ratunkowych lub pokonaniu inwazji barbarzyńców. Inne będą wymagać pokonania potężnych przeciwników jak Remorhaz czy Obserwator – te będą wymagały więcej niż jednej grupy.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/015.jpg”]

Potyczki będą się rozpoczynać na losowych poziomach trudności i o różnej porze. Heroiczne Potyczki będą wymagały przebywania na mapie większej ilości graczy jednocześnie – te trudniejsze, z lepszymi nagrodami, będą się pojawiać co 90 minut. Ukończenie tych zadań nagrodzi graczy rzadkimi i cennymi przedmiotami.

Po udanym ukończeniu potyczki, gracze mogą zostać nagrodzeni wieloma przedmiotami takimi jak: Rzadkie środki profesji, Czarny Lód, uroki, Bronie z Czarnego lodu i mikstury. Najrzadsze z przedmiotów będą dostępne tylko, jeśli ukończysz najtrudniejsze z potyczek, które nie będą się pojawiać tak często, ale za to będą bardziej opłacalne.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/016.jpg”]

Heroiczne Potyczki oferują graczom nowe wyzwania i zupełnie nowe doznania podczas zwiedzania surowych terenów kampanii Icewind Dale. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tymi nowymi możliwościami i nie możemy się doczekać, aż wszyscy stawią czoła Curse of Icewind Dale.

Na które Heroiczne Potyczki czekasz najbardziej? Daj nam znać w komentarzu poniżej.

[hr]

00. WSTĘP: CURSE OF ICEWIND DALE
01. NOWA LOKACJA: DOLINA LODOWEGO WICHRU
02. NOWA LOKACJA: DOLINA KRASNOLUDÓW
03. NOWA LOKACJA: CAER-KONIG
04. NOWOŚĆ: HEROICZNE POTYCZKI
05. NOWOŚĆ: CZARNY LÓD
06. NOWE ARTEFAKTY
07. NOWI POTĘŻNI PRZECIWNICY
08. NOWA ŚCIEŻKA CHWAŁY DLA ŁOWCY STRZELCA
09. EKWIPUNEK Z CZARNEGO LODU
10. NOWOŚĆ: KAMPANIE I RANKING
11. KLUCZE DO BADAŃ PODZIEMI
12. ROZWÓJ PO 60 POZIOMIE
13. KONTRAKTY NAJEMNIKÓW I BANK KONTA

[hr]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.