cRPGMMORPG

Curse of Icewind Dale – Neverwinter

NOWOŚĆ: CZARNY LÓD

Czarny Lód rozsiany jest po całej Przełęczy Icewind oraz Dolinie Krasnoludów i swoją obecnością spaczył te ziemie, rozsiewając tym samym wszechobecny chaos. Nowa substancja sprowadziła do tych krain wiele kreatur błądzących w poszukiwaniu mocy Czarnego Lodu. W trakcie przygód w Icewind Dale, ty też będziesz musiał zbierać Czarny Lód by użyć go do tworzenia potężnych zbroi, niezbędnych do przetrwania w tych trudnych warunkach.

Zbieranie Czarnego Lodu

Zbieranie Czarnego Lodu to jedna z najbardziej wydajnych metod gromadzenia potężnej substancji. Mimo, że zostaniesz nagrodzony Czarnym Lodem za ukończenie zadań i za bitwy PvP w otwartym świecie, to zbieranie go ręcznie dostarczy Ci najwięcej tego surowca. Gracze otrzymają podstawowy kilof z Czarnego Lodu na start, po ukończeniu zadania w Caer-Konig.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/017.jpg”]

W trakcie podróży przez Icewind Dale oczom graczy ukażą się bogate lub ubogie w zasób węzły Czarnego Lodu rozsiane po okolicznych krainach. Te ubogie mogą zostać skopane trzykrotnie, a bogate sześciokrotnie zanim znikną. Dodatkowo, węzły na mapach PvP i heroicznych potyczkach będą zawierać więcej czarnego lodu. Czarny lód będzie można użyć do wzmocnienia swojej zbroi z czarnego lodu, wymiany z handlarzami w Caer-Konig i do wytwarzania przedmiotów przy użyciu nowej profesji.

Przerabianie

Przerabianie Czarnego Lodu to nowa profesja wprowadzona w Module 3. Gracze będą musieli zbierać Czarny Lód na równi z innymi zasobami profesji, by tworzyć najpotężniejsze zbroje z czarnego lodu, czyli zarówno skażony jak i oczyszczony ekwipunek.

[styled_image h=”386″ lightbox=”yes” align=”center” alt=”” caption=”” image=”http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/2014/05/018.jpg”]

Dzięki tej profesji będziesz mógł także stworzyć Kilof klanu Kamiennego Młota, który zmniejsza czas potrzebny na wykopanie węzła permanentnie i trzon kilofa, który skróci czas wydobywania na krótki czas. Oprócz wytwarzania kilofów i zbroi, będziesz mógł także stworzyć uroki z czarnego lodu, które będą pasować do przeładowanego miejsca na urok w nowym ekwipunku z Czarnego Lodu. Te specjalne uroki mają wielką siłę, jednak z czasem, stają się coraz słabsze.

Wydobywanie Czarnego Lodu jest istotną częścią Modułu 3 i to, czy przetrwasz w Icewind Dale będzie w dużym stopniu od niego zależało. Będziesz musiał być zawsze na baczności, uważać na spaczone kreatury podróżujące po Przełęczy Icewind i Dolinie Krasnoludów, nie zapominając o innych graczach na mapach PvP. Jeśli Ci się uda, zostaniesz nagrodzony potężnym ekwipunkiem z Czarnego Lodu.

Czy nie możesz się doczekać zbierania Czarnego Lodu i jego obróbki? Daj nam znać w komentarzu poniżej!

[hr]

00. WSTĘP: CURSE OF ICEWIND DALE
01. NOWA LOKACJA: DOLINA LODOWEGO WICHRU
02. NOWA LOKACJA: DOLINA KRASNOLUDÓW
03. NOWA LOKACJA: CAER-KONIG
04. NOWOŚĆ: HEROICZNE POTYCZKI
05. NOWOŚĆ: CZARNY LÓD
06. NOWE ARTEFAKTY
07. NOWI POTĘŻNI PRZECIWNICY
08. NOWA ŚCIEŻKA CHWAŁY DLA ŁOWCY STRZELCA
09. EKWIPUNEK Z CZARNEGO LODU
10. NOWOŚĆ: KAMPANIE I RANKING
11. KLUCZE DO BADAŃ PODZIEMI
12. ROZWÓJ PO 60 POZIOMIE
13. KONTRAKTY NAJEMNIKÓW I BANK KONTA

[hr]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.