cRPGMMORPG

Curse of Icewind Dale – Neverwinter

NOWE ARTEFAKTY

Drowy z domu Xorlarrin od zawsze pragnęły mocy Menzoberranzan, Miasta Pająków. Xorlarrińskim szpiegom udało się zdobyć w Neverwinter informację o skrzyni z potężnymi magicznymi przedmiotami ukrytą pod ruinami Zamku Never. To od Ciebie zależy czy im przeszkodzisz w zdobyciu tych artefaktów i czy uda Ci się ochronić Wybrzeże Mieczy.

Wraz z dodaniem Modułu 3: Curse of Icewind Dale, gracze będą musieli stawić czoła nowemu wyzwaniu. Podejmij się misji powstrzymania Drowów z domu Xorlarrin przed zdobyciem potężnych artefaktów, ukrytych głęboko w Grobowcu Dziewięciu.

W celu zaakceptowania wyzwania gracze będą musieli posiadać postać na 60 poziomie, która może wejść do Caer-Konig. Po wejściu do miasta, należy udać się do Karlaxla, który zleci Ci tę misję. Ukończenie tego niebezpiecznego zadania nagrodzi cię zupełnie nowym artefaktem, odpowiednim dla twojej klasy. Dodatkowo, gdy już ukończysz zadanie to artefakt przyznany będzie każdej postaci na twoim koncie, przez agenta do spraw nagród.

Każdy artefakt posiada unikatowe umiejętności dla każdej z klas i założony może zostać tylko przez tę klasę. Poniżej nowe artefakty Modułu 3:

[hr]

00. WSTĘP: CURSE OF ICEWIND DALE
01. NOWA LOKACJA: DOLINA LODOWEGO WICHRU
02. NOWA LOKACJA: DOLINA KRASNOLUDÓW
03. NOWA LOKACJA: CAER-KONIG
04. NOWOŚĆ: HEROICZNE POTYCZKI
05. NOWOŚĆ: CZARNY LÓD
06. NOWE ARTEFAKTY
07. NOWI POTĘŻNI PRZECIWNICY
08. NOWA ŚCIEŻKA CHWAŁY DLA ŁOWCY STRZELCA
09. EKWIPUNEK Z CZARNEGO LODU
10. NOWOŚĆ: KAMPANIE I RANKING
11. KLUCZE DO BADAŃ PODZIEMI
12. ROZWÓJ PO 60 POZIOMIE
13. KONTRAKTY NAJEMNIKÓW I BANK KONTA

[hr]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.