cRPGMMORPG

Neverwinter Elemental Evil

By 28 lutego 2015 No Comments

Neverwinter Elemental Evil ? najnowszy moduł do darmowego MMORPG akcji osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons ? trafi do gry już 17 marca. Ścieżka fabularna Neverwinter: Elemental Evil doprowadzi do powrotu Minsca i Boo ? słynnego łowcy i jego miniaturowego wielkiego kosmicznego chomika znanych z serii Baldur?s Gate. Ten uwielbiany przez fanów duet będzie towarzyszyć graczom w trakcie podróży, która ma odkryć prawdziwą naturę kultów Pierwotnego Zła. Neverwinter Elemental Evil, czyli największa dotychczas aktualizacja do gry wprowadzi także nową grywalną klasę, Paladyna, co zwiększy pulę dostępnych postaci do 8. Gracze chcący zagrać paladynem będą mogli wcielić się w rolę postaci leczącej lub tanka. Dodatkowo, nowy moduł zwiększy maksymalny poziom do 70, co zapewni nowe zadania, osiągnięcia oraz moce dla każdej z klas.

Neverwinter Elemental Evil kontynuuje także partnerstwo z Wizards of the Coast, jako, że Cryptic Studios i Perfect World Entertainment będą nadal nawiązywać do oficjalnych historii D&D. Gracze Neverwinter będą mogli wziąć udział w nowych przygodach, walcząc z najnowszym dla Enklawy Protektora zagrożeniem, Kultami Pierwotnego Zła, które pojawią się także w nowym wydaniu przygód stołowych, Princes of the Apocalypse.

Neverwinter Elemental Evil

Dodatkowo, w 2015 Cryptic Studios dokona integracji wielu oczekiwanych funkcji i aktualizacji zawartości wraz z kolejnymi wydanymi modułami. W ciągu roku kalendarzowego, gracze będą mogli spotkać znane z historii Dungeons & Dragons postacie i wejść do własnych warowni – neverwinterowej wersji domów gildyjnych. Oprócz tego, w pierwszych miesiącach 2015, Neverwinter trafi na konsole Xbox One. Więcej szczegółów na temat tych funkcji i premiery gry na Xbox One zostanie ujawnionych w późniejszym terminie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.