Gry Niezależne

Planets? na Kickstarter

By 10 marca 2014 No Comments

Otwarty świat, nieskończone możliwości, miliony graczy – oto Planets? gdzie wszechświat jest twoim placem zabaw! Pomijając fakt, że nazwanie swojej gry Planets? (tak, trójka jest zapisywana w indeksie górnym – życzę powodzenia w pozycjonowaniu 😉 ) to gra prezentuje się naprawdę wybornie.

Oczywiście sama nazwa oznacza centymetry sześcienne brył z których składa się świat Planets3 (umówmy się, że nie będę za każdym razem wklejał tego górnego indeksu, ok?). Gra oparta jest na koncepcji znanej między innymi z Minecraft – tylko trzeba przyznać, że tutaj wygląda to dużo ładniej, wszystko jest wygładzone, pięknie oświetlone i dopieszczone w najmniejszych detalach.

Do tego twórcy zapowiadają również ciekawy sposób tworzenia nowych przedmiotów – nie będziemy musieli ograniczać się do konstruowania najprostszych rzeczy takich jak np. miecz czy pochodnia – po co się ograniczać? 😉 W Planets3 będziemy mogli wybudować działający statek kosmiczny, motocykl lub samobieżne działo plazmowe (no dobra, przesadzam 🙂 )

W każdym razie jeśli lubicie voksele i pociąga was wizja kwadratowego świata to kierujcie swoje kroki na stronę kampanii Kickstarter, gdzie trwa obecnie zbiórka na finansowanie całej gry.

Póki co zebrano 36 z pożądanych 250 tys. dolarów, jednak do końca zbiórki pozostało jeszcze 26 dni, więc wszystko może się zdarzyć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.