Gry Niezależne

Space Noir

By 10 marca 2014 No Comments

Wydawca gier opartych o Unity oraz doświadczony developer, firma N-Fusion zapowiedziała przed chwilą Space Noir – nową zręcznościową grę narracyjną. Jeszcze tego lata produkcja pojawi się w dystrybucji na Steam oraz tablety. Twórcy już przy produkcji Deus Ex: The Fall udowodnili, że potrafią oczarować zarówno graczy jak i recenzentów – podobnie ma być ze Space Noir. Jest to gra skierowana przede wszystkim do wielbicieli klasycznych, narracyjnych gier typu space combat.

W Space Noir wcielamy się w postać łowcy nagród – jako kapitan Hal Markham będziemy więc zwiedzać kosmos, walczyć z kosmicznymi renegatami. Kosmos jest ogromny, dlatego nie wyruszamy sami – naszą towarzyszką będzie Rhonda – komputer pokładowy. Twórcy zabiorą nas w podróż pomiędzy pięcioma światami i wrzucą w wir wydarzeń opowiedzianych w 35 misjach w których Hal wpadnie na trop międzygalaktycznego spisku, który zagraża istnieniu całej ludzkości.

Osobiście urzekł mnie klimat nostalgicznego, pustego kosmosu i myślę, że warto będzie śledzić losy tej gry, ot choćby na Facebooku: https://www.facebook.com/spacenoir

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.