Gry Niezależne

Survarium

By 11 marca 2014 No Comments

Jeśli tęsknicie za post apokaliptycznym klimatem Stalkera i do dzisiaj nie możecie przeżyć, że nie dane wam było pograć w niego z innymi, mam dla was Survarium. Patrząc na poniższe filmy i czytając opisy mam kilka przemyśleń.

Po pierwsze – lokacje prezentują się naprawdę ładnie – uwierzcie mi, że to prawdziwa sztuka uczynić taki artystyczny nieład i odpowiednio zdemolować środowisko naturalne.

Po drugie – raczej nie spodziewajmy się rewolucji – to wszystko już gdzieś było, w tej lub innej formie. Survival, pozorny realizm, tworzenie uzbrojenia ze znalezionych śmieci…

Survarium to osadzona w niedalekiej przyszłości, post-apokaliptyczna mieszanka MMO, FPS i cRPG. Jako, że ludzie stracili monopol na panowanie nad światem – codziennie muszą stawiać czoła najróżniejszym zagrożeniom, pułapkom oraz mutantom zamieszkującym ruiny miasta. Ludzie są w ofensywie – po ekologicznej katastrofie przetrwał tylko jeden człowiek na stu. Światem rządzi chaos, każdy krok może być twoim ostatnim ? każda godzina to test umiejętności przetrwania?i przeżycia.

Sama rozgrywka oferuje graczom różnorodne opcje taktyczne, ruiny skrywają tajemnice oraz cenne informacje związane z fabułą. Śmiertelne pułapki czekają na nieświadomych graczy ? przetrwają tylko ci, którzy zaadoptują się do trudnych warunków nowego świata. W Survarium ceną jest przetrwanie!

Oficjalna strona: http://survarium.com

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.