MMORPG

Jeszcze trochę o Neverwinter – Curse of Icewind Dale

Jako, że dzisiaj świętujemy wielki powrót Neverwinter – chciałbym dorzucić jeszcze informację prasową, która wylądowała na mojej skrzynce kilak minut przed aktualizacją.

Trzeci darmowy moduł trafia do tego MMORPG Akcji

Wtorek 13 maj, 2014 ? (Amsterdam, Holandia) 13 Maja, 2014 — Perfect World Entertainment, Inc. I Cryptic Studios z dumą ogłaszają, że powszechnie uznana darmowa gra MMORPG Neverwinter, osadzona w świecie Zapomnianych Krain Dungeon & Dragons od Wizards of the Coast, wypuściła właśnie swój trzeci darmowy Moduł, Curse of Icewind Dale. W ostatniej darmowej aktualizacji, gracze będą mogli zbadać legendarne krainy Icewind Dale, wziąć udział w PvP w otwartym świecie, wydobywać Czarny Lód i doświadczyć zupełnie nowych zadań znanych, jako Heroiczne Potyczki. Gracze będą reprezentować jedną z dwóch rywalizujących grup, Mieszkańców Dekapolis i Tajemne Bractwo.

?Wypuszczenie naszej trzeciej, tak znaczącej aktualizacji po mniej niż roku od premiery to znaczne osiągnięcie? mówi Executive Producer i COO Cryptic Studios, Craig Zinkievich. „Ostatni moduł dodaje do gry wiele nowych możliwości, w tym PvP w otwartym świecie i zupełnie nową zawartość PvE. Czujemy się zobowiązani do ciągłego wprowadzania nowej, wciągającej zawartości wysokiej jakości, dlatego daliśmy naszym graczom nowe możliwości rozgrywki i dostęp do nowej zawartości fabularnej w Curse of Icewind Dale.?

Curse of Icewind Dale, trzeci Moduł dla Neverwinter, to darmowy dodatek, który wprowadza do gry zupełnie nowe PvP w otwartym świecie i nową zawartość PvE, zachęcającą graczy do walki o Czarny Lód, nowy zasób niezbędny do stworzenia jednych z najpotężniejszych przedmiotów w grze. Ten nowy zasób możliwy do wydobycia na terenach Icewind Dale, występuje szczególnie obficie na niebezpiecznych terenach otwartego PvP, gdzie gracze będą musieli ryzykować życiem, by móc go wydobyć. Dołącz do jednej z dwóch rywalizujących grup, niezłomnych mieszkańców Dekapolis lub ambitnego Tajemnego Bractwa i podejmij się walki z nowymi bossami, przechodzenia nowych potyczek i eksploracji nowych lokacji. Gracze otrzymają także nowe możliwości w związku z nową ścieżką chwały Łowcy Strzelca, która zwiększa ogólną wytrzymałość i użyteczność tej klasy.

Neverwinter to MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze badają rozległy świat Neverwinter poznając tym samym jaskrawą historię miasta i pokonując mnóstwo przeciwników. W Neverwinter, gracze mogą tworzyć swoje własne kampanie i zadania w Foundry, potężnym narzędziu do tworzenia nowej zawartości, pozwalającym graczom na bezproblemową integrację ich światów z prawdziwym światem gry.

Po więcej informacji na temat Curse of Icewind Dale i aby zagrać w Neverwinter za darmo, zapraszamy na oficjalną stronę gry: www.neverwinter.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.