MMORPG

Neverwinter – Cuda Gonda

By 18 kwietnia 2015 No Comments

[quote author=”Nonsensopedia””]Słowo na dziś: Wihajster (z niem. Wie heißt er? ? Jak on się nazywa?) ? przydatne narzędzie, służące do tentegowania. Każda popsuta rzecz, przytentegowana przy pomocy wihajstra będzie jakiś czas nadawała się do użytku, oczywiście do czasu, kiedy nie zepsuje się powtórnie. Wtedy należy wymienić dynks.[/quote]

Gond, bóstwo wynalazczości, od zawsze inspirował śmiertelników do tworzenia, nie zależnie od konsekwencji, jakie niosły ze sobą ich wynalazki. Gond stwierdził, że Neverwinter wymaga nieco zachęty i wysłał swoich kleryków, by nagrodzić inżynierów i rzemieślników, którzy potrafią stworzyć cenne i innowacyjne przedmioty.

Od 16 kwietnia 2015, gracze będą mogli uczestniczyć w Wydarzeniu Cuda Gonda. Podróżnicy będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami rzemieślniczymi i technicznymi pracując nad stworzeniem wspaniałych przedmiotów wydarzenia!

 

Wydarzenie Cuda Gonda rozpoczyna się: 16 Kwietnia 2015 o 19:00

Wydarzenie Cuda Gonda kończy się 20 Kwietnia 2015 o 19:00

 

Ponadto, gracze będą mogli używać Gateway do zbierania przedmiotów wydarzenia dzięki Przygodom na Wybrzeżu Mieczy, jak i również zbierać przedmioty doskonalenia wykonując zadania profesji związane z wydarzeniem.

 

Jak to wydarzenie działa?

Podczas podróży przez Neverwinter, gracze będą mogli zbierać Cudowne Wianki, które będą wypadać z pokonanych przeciwników. Te drobne mechaniczne części są tak fascynujące, że pobudzą graczy do odkrywania ich możliwości przez łączenie tych niezwykłych urządzeń.

Zupełnie, jak w przypadku aktualnego systemu doskonalenia, gracze będą mogli łączyć Cudowne Wianki, by stworzyć przedmioty wyższego rzędu. Podczas, gdy gracze będą się przebijać przez system rankingowy, będą potrzebować coraz więcej punktów doskonalenia. Punkty doskonalenia będzie można zdobyć tylko za używanie Cudownych Przedmiotów takich jak Cudowny Gadżet 4 Rangi, Cudowna Zębatka 3 Rangi czy Cudowny Tryb Rangi 2.

Oprócz zdobywania Cudownych przedmiotów z przeciwników w Zapomnianych Krainach, zostanie wprowadzone zadanie profesji ograniczone czasowo, które pozwoli na utworzenie Zębatki 3 poziomu z Cudownych przedmiotów niższej rangi.

 

Jakie nagrody będzie można zdobyć?

Podróżnicy będą ulepszać swoje Cudowne przedmioty, aż osiągną szczyt mechanicznych możliwości, tworząc Dynks. To urządzenie to szczyt mechanicznej pomysłowości i swoją jakością może zaimponować samemu Gondowi. Możesz go użyć nie tylko do zadawania obrażeń przeciwnikom, ale daje ono szansę na zgarnięcie wierzchowca Urządzenia Gonda!

 

W enklawie protektora, na Podeście wydarzeń znajdziesz handlarza, u którego możesz wymienić przedmioty wydarzenia na wspaniałe nagrody:

Pakiet Kreacji Gonda ? Koszt: Dynks (Ranga 7)

Główna nagroda za osiągnięcie najwyższego poziomu rzemiosła w trakcie wydarzenia. Pakiet daje szansę na otrzymanie unikatowego wierzchowca Urządzenia Gonda wraz z szansą na zdobycie wielu wspaniałych przedmiotów, w tym towarzysza Kowala.

 

Zestaw odzienia Kowala ? Koszt: Wihajster (Ranga 6)

Czy chcesz, żeby każdy w Enklawie wiedział, że jesteś jednym z najlepszych rzemieślników w Neverwinter? Wraz z tym zestawem odzienia każdy pozna się na twoich umiejętnościach. Zestaw odzienia zawiera gogle, fartuch i kowalskie spodnie.

61b80d3535ce0d16f66eeae44077bb511406295510

 

 

10x Mechaniczne Ołtarze ? Koszt: Ustrojstwo (Ranga 5)

Pewnie, że możesz używać klasycznych ołtarzy, ale użycie tego mechanicznego da Ci dodatkowe nagrody w formie surowców i środków profesji. To może dać Ci wsparcie, które przyda Ci się do ukończenia kolejnego zadania profesji.

 

Jednorazowy Dynks ? Koszt: Gadżet (Ranga 4)

Jako nagrodę za ulepszenie przedmiotów wydarzenia do połowy drogi, otrzymasz Dynks; z tą różnicą, że ten jest nieco słabszy od tego rangi 7 i nie jest permanentny.

 

Zabawkowe Urządzenie Gonda ? Koszt: Zębatka (Ranga 3)

Ten jednorazowy przedmiot zmniejszy Urządzenie Gonda do miniaturowego poziomu na jakiś czas. To może być kolejny pomysł na projekt z klocków Lego dla działu QA Neverwinter!

 

Nowy Przedmiot: Plan

Kończy Ci się czas, a brakuje Ci już tylko jeden przedmiot doskonalenia, by stworzyć Urządzenie Gonda? W trakcie wydarzenia gracze będą mogli kupić Plan ze Sklepu Zen, którego będą mogli użyć, by otrzymać 1,800 punktów doskonalenia. (Uwaga: ten przedmiot może być użyty do zdobycia punktów doskonalenia tylko na przedmiotach wydarzenia)

Pokaż Gondowi jak twórczy i kreatywny potrafi być mieszkaniec Neverwinter, a zostaniesz nagrodzony wieloma unikatowymi przedmiotami! Która nagroda ucieszyła Cię najbardziej? Daj znać na oficjalnym forum Neverwinter!

 

źródło

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.