MMORPG

Neverwinter – Curse of Icewind Dale

By 26 kwietnia 2014 No Comments

Curse of Icewind Dale zostanie zaklęte już 13 Maja

Już 13 Maja 2014 do Neverwinter trafi najnowszy moduł Curse of Icewind Dale. Kluczowa dla Zapomnianych Krain lokacja Icewind Dale jest tematem trylogii Icewind Dale R.A. Salvatore i rozsławiła uniwersum Dungeons and Dragons na cały świat. Neverwinterowa wersja Icewind Dale skupiona jest głównie na fabule, mającej miejsce zaraz po oficjalnej papierowej kampanii D&D Legacy of the Crystal Shard. Poznaj historię tego świata oglądając najnowszą fabularną Zapowiedź.

Oto niektóre z atrakcji, jakie zawiera w sobie moduł Curse of Icewind Dale:

  • Kluczowe lokacje Icewind Dale: Dolina Krasnoludów, Caer-Konig i Przełęcz Icewind
  • Czarny lód: Rozsiany po całym Icewind Dale, powstał z połączenia fragmentów Kryształowego odłamka Crenshinibon z okolicznymi lodowymi terenami. Czarny lód stał się głównym zasobem w Icewind Dale i gracze muszą walczyć o najlepsze miejsca do jego zbiorów, aby móc stworzyć z niego potężny ekwipunek.
  • Dwie Nowe Przeciwstawne Grupy: Mieszkańcy Dekapolis i Tajemne Bractwo oferują graczom nowe zadania i możliwość zbiorów Czarnego Lodu.
  • Otwarty Świat PvP: Gracze mogą wejść do miejsc oznaczonych flagą PvP i zdobywać Czarny Lód szybciej, będąc tym samym wystawionym na ataki przeciwnej frakcji.
  • Nowa Kampania PvE: Nowa seria zadań i Łask wraz z nowymi zadaniami PvE, czyli Heroicznymi Potyczkami, na których może znajdować się tuzin graczy na raz.
  • Nowa Heroiczna Ścieżka rozwoju Łowcy: Nowa ścieżka rozwoju dla Łowcy, czyli pionier, da dostęp do nowych umiejętności spotkaniowych, nieograniczonych i dziennych, jak i również 3 nowych cech klasowych i osiągnięć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.