MMORPG

Neverwinter – Czarnoksiężnik Plagi

Dziś, Perfect World Entertainment, Inc. i Cryptic Studios ogłosiły, że Czarnoksiężnik Plagi to nowa klasa, która trafi do gry, wraz z następnym modułem do Neverwinter: Tyranny of Dragons. Dostępna dla wszystkich graczy od 14 Sierpnia tego roku, klasa Czarnoksiężnika Plagi to pierwszy z wielu nowych dodatków nadchodzących do Neverwinter, a jej ogłoszenie otwiera marketingowy ?Season of Dragons? trwający od 1 Lipca do końca roku.

NW_warlock08

Czarnoksiężnik plagi to potężny użytkownik magii, który zasypuje przeciwników swoimi mrocznymi zaklęciami i dzięki dobrodziejstwom mroku zniszczy każdego, kto stanie na jego drodze. Czarnoksiężnik plagi niesie ze sobą mnóstwo opcji radzenia sobie zarówno z jednym celem, jak i grupą przeciwników, a jego tajemne zaklęcia i klątwy swoją siłę zawdzięczają czystej mocy, a nie wrodzonym talentom, czy praktyce.

?Season of Dragons? to sześciomiesięczna kampania marketingowa, która rozpoczyna się ogłoszeniami i wydarzeniami społeczności w Lipcu i nabiera tempa wraz ze startem Tyranny of Dragons w Sierpniu. W międzyczasie, gracze mogą spodziewać się wielu zmian nadchodzących do świata Neverwinter, jak i również wielu niespodzianek, które zaskoczą wieloletnich fanów świata Dungeons & Dragons. Przedstartowe, bardziej związane ze smokami ogłoszenia i niespodzianki już niedługo trafią do graczy na wszystkich poziomach.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.