MMORPG

Neverwinter wprowadza Smoki

By 1 kwietnia 2014 No Comments

Neverwinter wprowadza Smoki, jako nową grywalną rasę

W końcu lochy I SMOKI

Wczoraj Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosiło nowe wydarzenie, które trafi do Neverwinter. Wspaniała Gra Respena, bo o niej mowa, będzie dostępna już wkrótce, jednakże nie jest to koniec niespodzianek. Jest jeszcze jedna nowość i w skali ogłoszeń, jest ona prawdziwym monstrum. Zespół Cryptic czekał na odpowiedni moment, by ogłosić nową, grywalną rasę. Oczekiwanie dobiegło końca i czas najwyższy, aby ten olbrzym pośród newsów ujrzał światło dzienne. Następną grywalną rasą, która trafi do Neverwinter od dziś, 1 Kwietnia 2014 będą? Smoki, wieloletni mieszkańcy uniwersum Dungeons & Dragons.

?Wszystkie z naszych lochów są grywalne? mówi Andy Velasquez, lead producer Neverwinter, ?więc czemu nie smoki??. Ta niepodważalna logika zaprocentowała pojawieniem się w grze nowej, grywalnej rasy. Gracze będą mogli wcielić się w rolę smoka i przejść przez wszystkie etapy jego rozwoju, od małego smoczątka do gigantycznego smoka. Oczywiście, gracze smoczą rasą będą mogli grać każdą klasą, jeździć na każdym wierzchowcu i przywdziać każdy możliwy strój.

Aby zobaczyć Smoczą rasę w akcji, obejrzyjcie nasz trailer.

Wprowadzenie rasy smoków do Neverwinter nie odbyło się całkowicie bez przeszkód. Zespół pracował naprawdę ciężko dopasowując do nowej rasy każdy przedmiot w grze, ale jak twierdzi Lead Artist Matt Highison ?Myślę, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty?. Twórcy zgadzają się, że smok ujeżdżający wierzchowca wprowadza do gry delikatne je ne sais quoi, co czyni ją bezkonkurencyjną, dla jakiegokolwiek innego MMO.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.