MMORPG

Neverwinterowa Incepcja

By 31 marca 2014 No Comments

Nowe wydarzenie dla wszystkich fanów gier fabularnych!

Jutro do Neverwinter trafi nowa Gra Respena, którą szczególnie docenić powinni wszyscy fani gier planszowych oraz RPG. Od 1 do 3 Kwietnia, gracze będą mogli udać się do Tawerny pod Dryfującym Drewnem, aby wcielić się w rolę miniaturki, poruszającej się po papierowej planszy do gry.

Respens_Game_Screens

Gra Respena to nieco zuchwałe wydarzenie, prowadzone przez tajemniczą i figlarną postać maga Respena Durothila, który wzywa wszystkich bohaterów Neverwinter do wypróbowania swojej nowej, wspaniałej gry. Siedząc przy stole razem z innymi bohaterami Neverwinter ? Sierżantem Knoxem, Makosem, Celeste, Xuną i Rhixem ? gracze kierują miniaturowymi wersjami samych siebie (z miniaturowymi podstawkami dodanymi dla większego realizmu!) po jednej z dwóch papierowych plansz, odpowiednio w lochach i na bagnach. Wykorzystując magię wielościennej kości, papieru ściernego i wyobraźni, gracz rusza na ratunek elfickiej księżniczce, kierowany narracją samego mistrza podziemi, Respena.

Respens_Game_Screens_2

Zachęcani nagrodami, łupami i typowymi dla takich gier przekąskami, gracze udają się do Tawerny pod Dryfującym Drewnem w Enklawie Protektora, aby stać się częścią Wspaniałej Gry. Zdobywanie wielościennych kości z przeciwników i skrzyń, pozwala graczowi na zakup specjalnych przedmiotów dostępnych tylko w trakcie trwania tego wydarzenia.

Gra Respena sprawia, że gracze muszą stawić czoła od lat znanym z uniwersum Dungeons & Dragons przeciwnikom, po to, aby otrzymać nowego śluzowatego towarzysza i wzmacniającego statystyki kieszonkowego zwierzaka. Dodatkowo, gracze będą mogli spróbować pikantnego smakołyku, zwanego Opłatą Lliiry, żółtawej Rosy Lathandera i słodkich, Czerwonych Żyłek. Ta dzika inwersja typowej rozgrywki w Neverwinter pasuje idealnie do atmosfery Prima Aprilis!

Udanych rzutów kością!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.