Aktualności

Blizzard Outcasts

By 1 kwietnia 2014 No Comments

Zemsta Zwyciężonych

Niedoceniani. Przegrani. Znienawidzeni przez świat i tak zwanych ?dobrych bohaterów?. Czas ich poniewierki dobiegł końca. Wyklęci wkraczają do walki!

Wybierz swojego ulubionego wyrzutka z gier Blizzarda i daj czadu w dynamicznej bijatyce, jakiej jeszcze świat nie widział.

Heroldzi Rozwałki

Być może nie są to najwięksi bohaterowie wszech czasów. Prawdopodobnie nie dorównują innym siłą, intelektem i umiejętnościami. Ale z pewnością wiedzą, jak dowalić, aby bolało!

Przetrwają tylko najsilniejsi

W Blizzard Outcasts? do walki stają absurdalnie mocarni bohaterowie, którzy (zazwyczaj) z każdego przeciwnika robią miazgę i roznoszą wszystkich wrogów na drobny mak (z kilkoma wyjątkami). Ścierają się oni w zupełnie nierównych pojedynkach, choć istnieje mała iskierka nadziei, że kiedyś plansze i umiejętności zostaną zrównoważone*.

Wszystkie chwyty dozwolone

 

Zaskocz przeciwnika asami w rękawie, takimi jak mikstury leczenia, kolczatki, niebieskie pociski artyleryjskie, kryształy energii ? i wiele innych!

 

Zastaw się, a postaw się

 

Jeśli chcesz wiedzieć, czy zaraz dostaniesz w kość, spójrz na naramienniki przeciwnika. Zasada jest prosta: im większe naramienniki, tym bardziej będzie bolało. Zastaw się, spraw sobie odpowiednią zbroję, po czym postaw się silniejszym wrogom ? niech wiedzą, że nie warto z tobą zadzierać!

 

Balans jest dla mięczaków

 

Wprawdzie możesz skorzystać z systemu dobierania przeciwników o podobnym poziomie umiejętności, ale dobra zabawa nie zawsze musi rozgrywać się na równych zasadach, czyż nie? Za odpowiednią cenę innowacyjny System Dobierania Wyrzutków postawi na twojej drodze gracza, który nie ma z tobą żadnych szans. Miłego łamania kości!

* Zapomnijcie o tym, że przedmioty w grze zostały zaprojektowane z myślą o balansie rozgrywki. Nawet nam to przez myśl nie przeszło.

Więcej na: http://eu.blizzard.com/pl-pl/games/outcasts/

Screeny:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.