AktualnościGry Niezależne

Epidemia zabójczo uroczych zombie – Deadlings

By 20 lutego 2014 No Comments

Skoro już jestem przy słodkich grach to nie wypada zapomnieć, że właśnie dzisiaj nadszedł świt zabójczo uroczych żywych trupów…czyli premiera Deadlings ? nietypowej gry zręcznościowej, wymagającej strategicznego myślenia, obfitującej w świeże mózgi, łamigłówki i czystą zabawę.

Produkcja Artifex Mundi i Nimbi Studios to nietuzinkowa opowieść o przyjaźni, potrzebie akceptacji i Śmierci. Tytuł 20 lutego zadebiutuje na Windows 8 i Windows Phone 8. Na początku marca przewidziana jest premiera na urządzenia iOS i Android. Pod koniec miesiąca gra pojawi się Steam.

Śmierć cierpi na chroniczną samotność. Jakby tego było mało, ludzie są zajęci protestami przeciw szwędającymi się wszędzie zombie. Kosiarz postanawia działać. Uruchamia ?Projekt Deadlings?. Usuwa z ulic umarlaków, kupuje fabrykę, w której tworzy laboratorium i rozpoczyna trening i testy nadgniłych obiektów.

Każdy martwiak musi przejść odpowiednia selekcję, dlatego laboratorium jest wręcz nafaszerowane zabójczymi pułapkami i zagadkami, które testują umiejętności każdego z nich. Zombie, które znalazły się w laboratorium Śmierci, różnią się od siebie unikatowymi zdolnościami. I tak np. Bonesack potrafi biegać i skakać jak nie przystało na zombie, Creep to nieumarła przyssawka, która przyczepia się do ścian i sufitów, Lazybrain w związku z totalnym zanikiem woli pozwala sobą w pełni manipulować, a Stencher opanował oryginalną technikę latania (bazującą na? gazach).

By pokonać zabójczy labirynt należy sprawie wykorzystywać umiejętności każdego z nich. Kluczem do sukcesu są refleks i zdolność strategicznego dowodzenia drużyną żywych trupów.

?Projekt Deadlings? dobiegnie końca, gdy zabójczo uroczy nieumarli pomyślnie przejdą testy na ponad 100 poziomach laboratorium. Czy im się to powiedzie? Czy Śmierć wreszcie zdobędzie prawdziwych przyjaciół?

Główne cechy gry:

Zabójcze wyzwanie: pokonaj ponad 100 śmiercionośnych poziomów laboratorium pełnych nietypowych zagadek i pułapek, które sprawdzą twoje umiejętności!

Poznaj D-Team: Każdy zombiak posiada unikatowe zdolności, pomóż Bonesackowi, Lazybrainowi, Creepowi i Stencherowi skakać, pełzać, latać, biegać w labiryncie Śmierci

2 tryby rozgrywki: Zaplanuj trasę swoich nieumarłych podopiecznych w trybie strategicznym, przełącz się na zręcznościowy i przeprowadź ich przez laboratorium

Kolekcjonuj mózgi: Osiągaj jak najlepsze wyniki i odblokowuj osiągnięcia zbierając soczyste mózgi

W (martwej) grupie siła: przełączaj się miedzy umarlakami by rozwiązać bardziej skomplikowane zagadki

Powtórka się opłaca: Powtarzaj ukończone wcześniej poziomy by zdobyć dodatkowe nagrody i jeszcze lepsze wyniki

Pomóż Śmierci: On naprawdę potrzebuje przyjaciół. Serio!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.