AktualnościMMORPG

Neverwinter i rekordowe święta

By 17 stycznia 2014 No Comments

Zimowy Festiwal zakończył się już w Neverwinter, a Perfect World Europe B.V. może pochwalić się aktywnością graczy podczas ostatnich kilku tygodni w europejskiej wersji Neverwinter. Od premiery najnowszego dodatku Shadowmantle, Neverwinter przywitało na serwerze mnóstwo nowych graczy, jak i weteranów, co w dużym stopniu przełożyło się na sukces Zimowego Festiwalu. Padł rekord ilości graczy biorących udział w łowieniu ryb i zjazdach w slalomie. Pod względem liczby uczestników oraz czasu spędzonego na każdym koncie, Zimowy Festiwal okazał się najbardziej obleganym wydarzeniem w Perfect World Europe!

?Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektów Zimowego Festiwalu w Europie”, powiedział Senior Manager Marketing & Communications w Perfect World Europe B.V. – Nic van ?t Schip. „Neverwinter to gra która zdobyła w poprzednim roku nagrody i wyróżnienia na różnych portalach w Europie, takich jak MMORPGitalia.it, Playmassive.de oraz  Onlinewelten.de i jestem bardzo dumny z developerów, którzy stworzyli takie wspaniałe wydarzenia, a także z zespołu lokalizacyjnego, za dostarczenie ich w wysokiej jakości!”

Zimowy Festiwal to wydarzenie, które trwało od 19 grudnia, 2013, do 9 stycznia, 2014. Punktem kulminacyjnym Zimowego Festiwalu był okres dodatkowych nagród podczas jego trwania, od 2 stycznia 2014, do 9 stycznia 2014.

Bądźcie gotowi na więcej informacji o Neverwinter i wydarzeniach dla społeczności w 2014 roku. Kolejne wydarzenie w grze jest zaplanowane już na następny tydzień!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.