AktualnościcRPGMMORPG

Neverwinter – Wezwanie do Broni!

By 20 lutego 2014 No Comments

Załoga Cryptic Studios pracuje w pocie czoła nad tworzeniem nowego dodatku do Neverwinter. Nie przeszkadza to jednak Studio i Perfect World dostarczać kolejnych wyzwań w Neverwinter, poprzez nowe wydarzenia co każde dwa tygodnie. Neverwinter wzywa graczy do zgłoszenia się na służbę w ?Ataku Orków?. Aby zrozumieć na czym polega potyczka inwazji orków oraz nadchodzące wydarzenia sprawdź najnowszy zwiastun Wezwania do Broni.

Wkrótce w Neverwinter więcej potyczek ?Wezwań do Broni?: Atak Orków, Bitwa o Most, Obrona Świątyni. Wydarzenia te pozwalają graczom brać w nich udział bez względu na poziom, a doświadczenie dopasowane jest indywidualnie do osób w grupie.

Gracze, których ominęły poprzednie potyczki, mogą teraz dołączyć w dowolnym momencie, rozegrać epickie misje i zdobyć wyjątkowe nagrody.

  • Podczas Ataku Orków, bohaterowie mają za zadanie bronić posterunku straży Neverwinter, na Podwieżu, przed najazdami wrogich Orków. Mog Miażdżyciel dołączy do walki, musicie współpracować, aby móc go pokonać!
  • W Bitwie o Most, gracze walczą o kontrolę nad potężnym kamiennym mostem nad ogniami Góry Hotenow. Przedzieraj się przez ogień i zmierz się z Grumthroxem Bezwzględnym i jego ognistymi olbrzymami.
  • W Obronie Świątyni, bohaterowie muszą bronić Świątyni Kelemvora na Hebanowych Wzgórzach przeciwko hordom nieumarłych. Pokonaj potężnych mini-bossów i zniszcz kryształy, aby uratować świątynię!

Za ukończenie tych wydarzeń, gracze zostaną nagrodzeni unikatowym wyglądem broni oraz strojami.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.