Aktualności

War Thunder i pierwszy globalny turniej e-sportowy

By 20 lutego 2014 No Comments

Słyszeliście o War Thunder – jeśli nie to macie okazję to nadrobić, gdyż niedługo odbędzie się całkiem ciekawe widowisko z tą grą w roli głównej.

(MOSKWA, ROSJA) ? 18 Lutego, 2014 ? Deweloper i wydawca gier, studio Gaijin Entertainment, ogłosiło w dniu dzisiejszym organizację międzynarodowych mistrzostw Gladiators.WT 4×4 w grze War Thunder. Turniej e-sportowy będzie toczył się do końca marca 2014, a jego pula nagród wyniesie 28 tysięcy dolarów. Oprócz nagród w postaci przedmiotów do gry zwycięzcy otrzymają doskonałe laptopy do grania, karty graficzne, oraz tablety. Oficjalnym partnerem sprzętowym turnieju jest firma MSI.

„W Gladiators mamy specjalny zestaw zasad dobrze znanych wirtualnym pilotom, a dzięki próbom udoskonaliliśmy turniej i dokonaliśmy jego optymalizacji na potrzeby symulatorów lotu,? mówi dyrektor kreatywny Gaijin Entertainment, Kirill Yudintsev. „W Gladiators.WT 4×4 fani będą mogli po raz pierwszy oglądać turniej na żywo, dzięki czemu nabierze on typowo e-sportowego charakteru. Z niecierpliwością czekamy na zdobywcę tytułu mistrza War Thunder.?

O tytuł mistrzowski w Gladiators.WT 4×4 przez kilka tygodnia walczyć będzie 310 drużyn składających się z ponad 1800 pilotów reprezentujących ponad 30 krajów.

Spośród 310 drużyn w rundzie kwalifikacyjne zostaną wyłonione 32 ekipy, które od tego momentu będą rywalizować o tytuł mistrzowski w rozgrywce pucharowej. Mistrzostwa zostaną podzielone na dwie dywizje ? jedną związaną z bitwami w trybie Realistic, oraz drugą ? w trybie Simulation, a kluczowym elementem będzie gra zespołowa. Każdy gracz będący członkiem zwycięskiej drużyny w obu dywizjach (w sumie 12 graczy) otrzyma doskonały laptop do grania firmy MSI oraz przedmioty do wykorzystania w grze. Drużyny, które ukończą turniej na drugim i trzecim miejscu w każdej dywizji, również zdobędą cenne nagrody.

O grze War Thunder
Już ponad 5 milionów graczy poznało radość, jaką niosą powietrzne batalie w grze War Thunder w wersji na PC i system PlayStation?4 (PS4™). War Thunder w wersji PC jest aktualnie w fazie otwartej bety (gra jest dostępna w usłudze Steam) i udostępniono ją na system PS4™ w Europie. Trwają również prace nad wersją na platformę Mac OS i Oculus Rift. Pobierz za darmo grę War Thunder z oficjalnej strony i dołącz do zaciekłej walki o powietrzną dominację: http://warthunder.com

O studiu Gaijin Entertainment
Gaijin Entertainment to studio odpowiedzialne za stworzenie gier internetowych War Thunder i Star Conflict, a także innych gier z różnych gatunków na platformy PC, Mac, PS4, PS3, Xbox 360, iOS i Android. Studio zdobyło uznanie środowisk opiniotwórczych oraz branży producentów gier i zostało uhonorowane takimi nagrodami, jak KRI Award, czy Gamescom Award. Oficjalna strona: http://gaijinent.com

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.