Podcast

Apogeum Nicości – Kary za granie w UK

By 12 września 2015 One Comment

Grasz w gry? A dowodzik jest? W Wielkiej Brytanii pojawia się coraz więcej absurdów związanych z karaniem rodziców, którzy nie blokują dostępu do gier oznaczonych PEGI 18. Doszło do tego, że Partnerstwo Edukacyjne w Nantwitch zagroziło wzywaniem policji w chwili stwierdzenia, że dziecko korzystało z GTA, Call of Duty a nawet…Facebooka czy WhatsAppa.

Omawiany artykuł: Head teachers to report parents to police and social services if they let their children play Grand Theft Auto or Call of Duty Read

Posłuchaj lub pobierz archiwalny odcinek Apogeum Nicości:

[hr]

Paweł „Asgoth” Kozera – prowadzący, autor niniejszego serwisu 🙂

Młoteczka – prowadząca, znajdziecie ją również na YouTube (http://www.youtube.com/user/Mloteczka)

Apogeum Nicości to raczej nieregularny podcast o grach, który prowadzony jest przez pasjonatów. Luźno, z humorem, bez silenia się na prawdy objawione – to podstawowa dewiza programu. Rozmawiamy o graniu, graczach i społeczności – prezentując często… specyficzne podejście do zagadnienia.

Program prowadzą Paweł Kozera i Młoteczka. Audycja realizowana jest na żywo a każdy może dołączyć się do rozmowy i wyrazić swoją opinię! Do dyskusji, audycji tematycznych, zapraszani są różni, fajni eksperci w swoim fachu (programiści, przedstawiciele kół naukowych, wykładowcy, scenarzyści, twórcy niezależni, muzycy, etc.)

Można nas słuchać online tutaj. Tematy przewodnie są ogłaszane poprzez wpisy na naszym Facebooku i tutaj, czyli na stronie audycji.

[hr]

O co chodzi z tym całym czatem i dzwonieniem?

Zasadniczo jest to kwintesencja programu. Każdy może zadzwonić, napisać i dorzucić swoje pięć groszy do dyskusji.

Czy jest jakiś regulamin czatu i otwartej linii?

Tak. Zasadniczo jest jedna główna zasada. Nie zatruwaj innym powietrza swoją obecnością. Po prostu bądź człowiekiem, a nie marudnym wrzodem na tyłku, psychofanem czy innym silącym się na złośliwości pół-inteligentem.

[hr]

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami jakąkolwiek współpracę – pisz śmiało na adres kontakt@rpgamer.pl. Interesują nas wszyscy ludzie z ciekawymi pomysłami, więc nie martw się i po prostu daj znać jeśli:

  • stworzyłeś grę niezależną
  • działasz w ogólnie pojętej branży gier (komputerowych / RPG / planszowych itp.)
  • jesteś twórcą lub pomysłodawcą jakiejś gry i potrzebujesz pomocy
  • tworzysz grafiki, muzykę lub inne prace związane z grami
  • zorganizowałeś jakąś imprezę lub konferencję dotyczącą gier
  • masz super interesujący temat dotyczący kultury gier i chcesz go omówić
  • i tak dalej 😉

One Comment

  • Martis1397 pisze:

    No cóż, ja sama mieszkam z małym terrorystą :/ Mój pięcioletni braciszek od trzecich urodzin siedział u mojego ojczyma na kolanach i z ciekawością patrzył, jak tamten strzelał do policjantów lub kradł samochody. Teraz kolekcjonuje strzelby, strzela z wiatrówki i bywa zbyt agresywny na zapasach :/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.